Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wyższa Szkoła Inżynierii Gospodarki Wyższa Szkoła Inżynierii Gospodarki w Słupsku
Godło Polski

Naszą misją jest kształcenie kadr dla innowacyjnego rozwoju
regionu, Polski, Europy. Aby absolwenci byli dumni
ze swojej Uczelni, a Uczelnia ze swoich Absolwentów.

Wyższa Szkoła Inżynierii Gospodarki w Słupsku
Naszą misją jest kształcenie kadr dla innowacyjnego rozwoju regionu, Polski, Europy. Aby absolwenci byli dumni ze swojej Uczelni, a Uczelnia ze swoich Absolwentów.
2021-02-20

Nasi absolwenci

Oferowane przez Uczelnię kierunki i specjalności wypełniają lukę w ofercie kształcenia na Pomorzu. Nasi absolwenci nie mają trudności z uzyskaniem pracy. Kształcimy w zawodach nowych i atrakcyjnych. Potrzebuje takich nie tylko nasz kraj ale Zjednoczona Europa.

Atrakcyjna praca, to szansa na dalsze rozwijania zdolności, a w przyszłości pewność zasobnego, godnego bytu. Nasi absolwenci – to dobrze wykształcona , dynamiczna kadra bez obciążeń i kompleksów, profesjonalnie przygotowana do zawodu, do stosowania nowoczesnych instrumentów i zdobyczy technologicznych. Słowem ludzie dobrze przygotowani na wyzwania nadchodzących czasów, zdolni sprostać wymaganiom gospodarki rynkowej i konkurencji.

Wprawdzie i u nas uczymy języków obcych, ale w przeciwieństwie do innych zawodów, inżynierowie mają swój uniwersalny międzynarodowy sposób porozumiewania się – jest nim wzór matematyczny i fizyczny, schemat, rysunek techniczny - czyli język, jakim specjaliści od Portugalii aż po Estonie i Grecję porozumiewają się najłatwiej, bezpośrednio i precyzyjnie.

back to top